pondělí 24. prosince 2012

Štastné a veselé Vánoce


Dneska je výmečný den, dovoluji si říct, že nejkrásnější den v roce, alespoň před několika lety mě to tak přišlo. Byl to čas pohádek, strachu sáhnout na dárek, půstu a všechno bylo kouzelné. Časem kouzlo sláblo, ale stále tu je.
Hned po probuzení jsem se šla podívat pod stromeček a hádám, který dárek je můj a co v něm asi je zabaleno. Zase jako před lety a to je na Vánocích nejkrásnější, alespoň jeden den se může stát dětmi. Nemůžu se dočkat večeře a to nejen kvůli dárkům, ale i hladu, půst už nedodržuji tak přísně, jím málo. V pokoji cítím skořici a ráno jsem viděla veverku, dám jí na parapet oříšky, půjdu na procházku a budu doufat ve sněhový zázrak.
 Vám moji věrní i nevěrní čtenáři, přeji ze srdce ty nejkrásnější Vánoce, splněné sny jak vaše tak vašich nejbližších. A užijte si každičký moment tohoto kouzelného svátku. Z našeho Cortyho se na Vánoce stává sob.

 Netradiční výzdoba stromečku, která rodinu rozdělila na dva tábory.


Můj sváteční  pracovní stůl, to jde pak všechno od ruky.

4 komentáře:

 1. Tobě taky krásné Vánoce, užívej klidu a té atmosféry (která u mě letos jaksi moc není, i když až do včerejška byla - divné).. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ten pejsek je dokonalý :))
  jinak šťastné a veselé ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Cortymu to fakt sekne! :D
  Máte moc hezký stromeček. :)
  Taky ti přeji, milá Niki šťastné a veselé Vánoce! :))

  OdpovědětVymazat
 4. Jů Corty je krásný :))Taky ti přeju ty nejkrásnější svátky :)

  OdpovědětVymazat